O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Kateřina Malásková (12)
vložila 4.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Kateřina Malásková (12)

Kateřina Malásková se s příchodem rodiny začala pracovně věnovat své vášní - textilu. Tvoří textilní bytové doplňky - zastínění oken-závěsy, záclony,polštářky, kolekce pro stolování, ucelené bytové kolekce, prostě vše, co si jen pod pojmem bytový textil umíte představit. Dělá to s láskou. Pomocí textilu na míru pomáhá lidem přetvářet jejich příbytky v krásné prostředí, kde mohou relaxovat a být v pohodě "doma". 

3 otázky pro Kateřinu Maláskovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Je to zvláštní, ale přesně tato částka je třeba k zakoupení vzorníků designových materiálů od anglického výrobce, protože jejich koupě by mi umožnila nakupovat materiály napřímo od výrobce. Tak bych mohla snadněji konkurovat velkým studiím. Doposud jsem tuto možnost stále odkládala. Takže výhra by mi opravdu pomohla.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Ráda bych se stala nezávislou podnikatelkou, která pomáhá lidem vytvářet krásné domovy. Přesahem mého podnikání snad v budoucnu bude podpora tradičních českých textilních řemesel, která jsou pomalu zapomínána.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Networkujte, mluvte o svém snu a plánech, poznávejte se s novými lidmi. Otevřou se vám nové obzory, které vám pomůžou v nelehkém rozhodování.

Hlasovat pro Kateřinu můžete zde.

Hlasovat pro Kateřinu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 12. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také