O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Jana Klusoňová (9)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Jana Klusoňová (9)

Jana Klusoňová otevřela soukromou hudební třídu, tzv. Zpívárnu. Zpěv vyučuje netradičním způsobem intuitivního a emočního zpívání. Kromě soukromých lekcí pořádá i pěvecké workshopy a organizuje tématické koncerty. Studio VOICE bylo otevřeno v Litomyšli, aktuálně bude výuka probíhat v Dolním Újedu u Litomyšle. 

3 otázky pro Janu Klusoňovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Výhru bych použila na vybavení mého studia VOICE - např. nový, kvalitnější mikrofon, hlasový looper apod.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Chci se dokázat postavit na vlastní nohy prostřednictvím svých nejmilovanějších činností.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Poradila bych, aby se řídily svou intuicí - intuice a nutkání k vlastnímu podnikání musí být velmi silná a cesta je často velmi trnitá... Možná ale právě na trnité cestě začíná úspěch.

Více o podnikání Jany najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Janu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 9. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také