O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Dobromila Darnádyová (5)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Dobromila Darnádyová (5)

Dobromila Darnadyová se již více než 10 let věnuje ženám, které jsou po operaci prsu. Původně obchodní ředitelce změnilo život, když se s nemocí setkala ve svém blízkém okolí. Dnes má poradenské a prodejní centrum ve Zlíně, kam jezdí ženy z celé republiky i ze Slovenska. Ženy navštěvuje i přímo na onkologických odděleních. 

3 otázky pro Dobromilu Darnádyovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Výhru bych použila na otevření nového poradenského a predejního centra pro ženy po operaci prsu na Vysočině - konkrétně onkologie Nemocnice Jihlava.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Chci mít největší poradenské a prodejní centrum v rámci ČR ve Zlíně a otevření nových center v Jihlavě a v Hradci Králové.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Zbavte se strachu, který svazuje a obujte se do toho naplno! Ano, je to dřina, ale ta dřina stojí za to! 

Více o podnikání Dobromily najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Dobromilu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 5. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také