O ženách, které dělají to, co milují
Soutěže eŽena a eManuel znají své finalisty. Rozhodnout o vítězi můžete i vy!
vložila 11.10.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Soutěže eŽena a eManuel znají své finalisty. Rozhodnout o vítězi můžete i vy!

Česko zná 10 nejlepších podnikatelek v e-commerce a 10 nejlepších řemeslných výrobců. V průběhu letních měsíců k nám doputovalo množství inspirativních příběhů žen podnikatelek a podnikatelů, kteří se zabývají vlastní produkcí. Rozpovídali se například o tom, co začátky podnikání obnášejí, jaká úskalí museli nejen během uplynulého koronavirového roku překonat, či jaké jsou jejich vize do budoucna, a podělili se o doporučení pro ty, kteří o vlastním podnikání třeba zatím jen uvažují. V každé kategorii vybrala porota složená ze zástupců Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a GLS deset nejzajímavějších podnikatelských příběhů. Z těch na začátku listopadu vzejdou v každé kategorii tři vítězové. Rozhodnout o nich můžete i vy!

Každá finálová desítka o svou výhru zabojuje prostřednictvím hlasů veřejnosti. Svého favorita tak můžete podpořit i vy. Kromě dobrého pocitu může každý 10. hlasující navíc získat poukaz na přepravu balíků přes www.e-balik.cz se slevou 50 %. Hlasovat lze do 31. října 2021 zde.

Trojice vítězů z obou kategorií bude vyhlášena na Dni podnikatelů, a to již 25. listopadu 2021 v hotelu Ambassador v Praze. Výherci obdrží poukaz na přepravu balíků pomocí online aplikace e-Balík Profi od GLS v hodnotě 15.000 Kč.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také