O ženách, které dělají to, co milují
O soutěži eŽena roku 2021
vložila 4.6.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

O soutěži eŽena roku 2021

Cílem soutěže eŽena je ocenit práci malých podnikatelek a zviditelnit jejich schopnosti, samostatnost a kvalitu služeb. Soutěž je určena pouze ženám, které v rámci podnikání provozují vlastní e-shop nebo jej plánují založit a posílají z něj balíky svým zákazníkům.

Jste podnikatelský subjekt, který splňuje podmínky soutěže? Nebo znáte ve svém okolí někoho, kdo by si zasloužil ocenit? Pak neváhejte a využijte přihlášek do této soutěže!

2. ročník soutěže eŽena organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (dále jen AMSP ČR) v rámci projektu „Podnikavá žena“. Generálními partnery soutěže jsou Ženy s.r.o. a společnost General Logistics Systems Czech Republic s.r.o. (dále jen GLS, společně jako vyhlašovatelé).

Ocenění pro vítěze:

  • Tři finálové projekty s nejvyšším počtem hlasů získaných během hlasování veřejnosti v průběhu října 2021 získají poukaz na přepravu balíků pomocí online aplikace GLS CZ e-Balík Profi v hodnotě 15.000 Kč.

Registrace do soutěže:

Přihlašování probíhá od 10. června do 31. srpna.

Registrační formulář ZDE

Organizátor:

Generální partner:

 

Odborný partner:

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také