O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Klára Bílá (1)
vložila 14.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Klára Bílá (1)

Klára Bílá původně pracovala v oblasti reklamy, po těžké operaci nádoru na mozku si ale definitivě uvědomila, že její cesta se má ubírat cestou šperkaře. První kolekci vytvořila do katalogu ŽENY s.r.o., postupem času se rozvíjela dále, až se vlastní vytrvalostí naučila vyrábět šperky ze stříbra a zlata a to bez studia umělecké školy. Jejím snem je mít vlastní showroom a expandovat do zahraničí.

Více o podnikání Kláry najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Kláru Bílou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Výhru bych použila na zaplacení nové kolekce, její nafocení a vylepšení webových stránek. Doposud fungují na nejlevnější platformě a nepřitahují tolik zákazníků

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Nejhorší bylo získat odvahu a zariskovat. Musela jsem si půjčit, abych si nakoupila vybavení a vůbec jsem v té době netušila, jestli se mi alespoň něco vrátí zpátky. Věřila jsem ale svému snu a uvnitř duše jsem cítila, že bych mohla dělat něco, co se bude lidem líbit a budou moje šperky poznávat podle mého rukopisu. Mým snem je si otevřít svůj showroom, abych se měla kde setkávat s klienty, prezentovat jim svoje šperky. Možná i na to bych využila výhru.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Pokud vnitřně cítíte, že víte, co děláte, jděte do toho! Nenechte se nikým odradit. Já jsem od rodiny a blízkých sklízela pouze kritiku a nedůvěru, ale nedala jsem se. A teď začínám sklízet ovoce a jeden úspěch za druhým.

Hlasovat pro Kláru můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 1. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také