Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Petra Mašková (13)
vložila 4.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Petra Mašková (13)

Petra Mašková rozjela podnikání na mateřské. S pomocí sestry a celé rodiny si otevřela kavárnu, ze které by ráda měla místo, které bude útočištěm pro rodiny, maminky s dětmi, kámošky, které si chtějí popovídat, kluky, kteří chtějí pozvat své přítelkyně na rande a nebo i pro jednotlivce, kteří chtějí jenom vypnout u dobrého kafíčka.

3 otázky pro Petru Maškovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Tuto výhru bych použila na nákup cashback zákaznických karet.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Chtěla bych vytvořit prosperující podnik, kde je živo. Lidé z okolí se tam budou potkávat a scházet. Také plánuji různé akce a přednášky, aby lidé měli možnost rozšířit si obzory a pobavit se.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Poradila bych jí, aby odhodila všechen strach, přestala poslouchat všechny strašáky v okolí a šla si za svým snem. Protože člověk spíše lituje toho co neudělal, než toho co udělal.

Více o podnikání Petry najdete tady. Hlasovat pro Petru můžete zde.

Hlasovat pro Petru můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 13. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také