Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Olga Bušková (4)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Olga Bušková (4)

Olga Bušková se před několika lety zamilovala do východní nauky Feng shui a od té doby se věnuje vytváření prostor s příběhem a inspiruje lidi k vědomému bydlení. A protože jí na trhu chyběl praktický průvodce Feng shui, sama se do psaní jednoho takového pustila. Bude v něm vše o tom, jak mohou barvy, tvary, obrazy a další prvnk v interiéru ovlivňovat emoce i vztahy.

3 otázky pro Olgu Buškovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Částku bych použila na propagaci své knihy, která bude zábavným a užitečným průvodcem, jak za málo peněz vylepšit a změnit atmosféru místnosti a posunout životní prostor o několik stupňů výš

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Věřím, že rovnováha je klíčem ke všemu, co v životě děláme. Učím lidi, jak objevit svojí originalitu v sobě i kolem sebe a díky tomu tu harmonii najít a dlouhodobě si udržet. 

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Podnikání je hra, která vás musí bavit. Je to ale také živý organizmus a záleží jen na vás jakou podobu bude mít a  jak hodně bude zdravý. S lehkostí hledat a používat nástroje, aby podnikání krásně rostlo a kvetlo a hlavně spolupracovat s lidmi na stejné vlně. 

Více o podnikání Olgy najdete tady. Hlasovat pro Olgu můžete zde.

Hlasovat pro Olgu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 4. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také