Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Miroslava Konečná (11)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Miroslava Konečná (11)

Miroslava Konečná se před dvěma lety pustila do podnikání v oblasti gastronomie, vyrábí poctivé domácí polévkové nudle a těstoviny. Ty pak dodává do vybraných farmářských prodejen a na farmářské trhy. Její těstoviny už získaly i ocenění (Tradiční výrobek Slovácka, Zlatá chuť jižní Moravy), což ji motivuje k dalším úspěchům.

3 otázky pro Miroslavu Konečnou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Peníze z výhry bych určitě vložila do podnikání. Chybí mi sušička na těstoviny, která stojí nemalou částku.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

V podnikání chci dokázat to, že stará řemesla nevymřela. Také bych chtěla zabojovat v soutěži Regionální potravina, což je můj nejvyšší cíl.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Má rada každé ženě, která chce začít podnikat je nebát se do toho pustit. Každý začátek je těžký, chce to hodně sil, energie, podporu rodiny, ale také peněz. 

Hlasovat pro Miroslavu můžete zde.

Hlasovat pro Miroslavu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 11. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také