Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Michaela Velebná (18)
vložila 4.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Michaela Velebná (18)

Michaela Velebná měla velkou vášeň pro šití už od malička. Babička jí tenkrát naučila šít na šlapací Ladě a Míša si už na prvním stupni ušila první oblečení. První kurzy šití začala pořádat na mateřské dovolené před několika lety. Šití je pro ni práce, zábava i relaxace. 

3 otázky pro Michaelu Velebnou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Pokud bych se dostala do top 10, použila bych výhru 10.000,- na rozvoj svého podnikání, jako například pořízení dalších potřeb (speciální šicí stroj, nová žehlička apod.).

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Moje podnikání by mě mělo především uživit, a protože mám malé děti, chěla bych pro ně mít díky svému podnikání dostatek financí a času. Abych toho mohla dosáhnout, je třeba jít dál a své podnikání rozšiřit o další myšlenku, kterou sdílím se svými kamarády. Našim společným snem je mít dobře vybavenou dílnu, kde bychom mohli pořádat kurzy šití a současně by dílna sloužila pro výrobu a vývoj oblečení pro lidi s handicapem. Tyto lidi bychom také rádi zaměstnávali. Byl by to prostor nejen pro výrobu oblečení a učení šití, ale také místo pro vzdělávání a setkávání. Pořádání kurzů šití pro mne totiž není pouze práce, je to především zábava. Umožňuje mi poznávat skvělé dámy a dokonce občas i pány, kteří se chtějí naučit šít.  

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?        

Myslím, že nejdůležitější je zamyslet se nad tím, zda jste v tuto chvíli opravdu šťastné a zda děláte práci, která vás baví. Protože to spolu velmi uzce souvisí a to uvědomění je první krok. Internet je plný příběhů lidí, kteří vystudovali obor, který je nebaví a odejdou z kanceláře třeba na farmu, kde jsou opravdu šťastní. Jen je třeba začít i pomaličku doma nebo v garáži. Samozřejmě, že se najdou překážky, ale když budete svou práci milovat, budete mít i dostatek sil je překonat. 

Více o podnikání Michaely najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Michaelu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 18. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také