Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Martina Chomátová (8)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Martina Chomátová (8)

Martina Chomátová realizuje svůj sen. Tvoří hravé teambuildingy po Praze pro rodiny s dětmi a skupiny přátel. Po narození dcery se více zaměřila i na psaní a pravidelně píše články na svůj web www.playeveryday.cz. Napsala i svůj první e-book na téma poporodních depresí, které sama zažila, s názvem Návrat k sobě aneb 7 tipů jak být spokojená i po porodu. 

3 otázky pro Martinu Chomátovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Pokud se dostanu mezi top 10 žen, zmiňovaných 10 000,- bych využila na tisk letáků o poporodní depresi, které by ženy získaly od svých lékařů po porodu v porodnici před odchodem domů nebo u svého gynekologa. 

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Ráda bych svým podnikáním ukázala na neřešená témata naší psychiky, otázku tabuizovaných poporodních depresí. Ráda bych šířila tyto informace, sdílela svůj osobní příběh, zajistila větší informovanost o tématu a to třeba i v rámci příprav žen na porod, nebo první okamžiky doma s dítětem. 

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Ženě, která váhá zda se má pustit do podnikání bych poradila, aby se pustila do tématu, které ji dělá radost, naplňuje ji a dává jí smysl. Protože takovému tématu se bude věnovat i přes občasné nepříjemnosti s láskou. Bude mít vnitřní motor, který jí bude hnát dál každý den. A zároveň ať se obklopí ženami, které také podnikají a mají třeba už nějaké kroky za sebou, můžou jí být inspirací a vytvoří jí prostředí pro bezpečné a podporující sdílení. Komunita podobně laděných žen je obrovské obohacení. 

Více o podnikání Martiny najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Martinu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 8. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také