Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Marcela Soukupová (16)
vložila 4.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Marcela Soukupová (16)

Marcelu Soukupovou byste ještě před pár lety našli v bance, kde seděla každý pracovní den „od devíti do pěti“. Život naruby jí obrátila mateřská, kdy se vrhla na pečení koláčků a koláčů, které ji vždycky bavilo. Potrpí si na kvalitní suroviny, tradiční zpracování a ruční výrobu. 

3 otázky pro Marcelu Soukupovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

V provozovně je stále něco potřeba, tu hnětač, tu reklama, tu zástěra... Pokud budu mít to štěstí a zařadím se mezi těch 10 šťastných žen, pořídím ruční hnětač na stůl a pokud mi zbyde nějaká korunka navíc, pozvu svého manžela na večeři, protože tři roky trpí mé podnikatelské vrtochy, snahu o to péct koláčky a živit se tím. Byl mezi lidmi, kteří mě odrazovali, teď povolil a já jsem neskutečně šťastná, protože konečně funguje vše jak má - spokojená rodina, žena, děti a ve finále i manžel. Takže bych mu tou večeří poděkovala. Čekala jsem tři roky na to, až svolí...

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

To, že i koláčky může být člověk živ. Že malé, ale poctivé řemeslo, kterému věřím, se dá dělat pro lidi. Dokázat to, že lidem nabídnu koláčky, ještě pomalu teplé, budou se vracet a vše bez nutnosti dlouhého balení a chemie, která není v pečení potřeba a zároveň spojení lokálních surovin, propojení místních pěstitelů. Bez konkurenční prostředí.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?        

je to krok do neznáma, ale zároveň nádhera, pokud něčemu věříte a jdete za tím. Podpora všude je to jednodužší, pokud rodina věří, pokud ne, máte o to větší úspěch sama v sobě, pokud se vše zlomí a Vy můžete svobodně dělat něco, co budujete dlouhá léta a za podpory. To si ceníte daleko více, než různých povolení... Vytrvat a jít za svým, ono to přijde. Né hned, ale dočkáte se. Důležité je též, věřit sama sobě, že se vše v dobré obrátí...

Více o podnikání Marcely najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Marcelu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 16. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také