Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Lidka Worbisová (19)
vložila 4.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Lidka Worbisová (19)

Lidka Worbisová založila jazykovou agenturu, protože se službami těch dosavadních nebyla příliš spokojená. Při rozjezdu agentury vymyslela vlastní originální služby (například Firemní lektor, který kombinuje HR služby a vzdělávání) a rozhodla se jít cestou technologického rozvoje, tj. kombinovat běžné vzdělávání s technologicky stále se rozvíjejícím e-learningem.

3 otázky pro Lidku Worbisovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Celou částku bych investovala do vzdělávání lektorů cizích jazyků, aby se nebáli učit prostřednictvím metody blended-learning a využívali k výuce moderní technologie. 

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Hodně fandím technologiím, spolupráci firem se školami a vyváženosti pracovního a soukromého života. Ráda bych všechny tři oblasti co nejefektivněji aplikovala do vlastního podnikaní. 

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Není to snadné a je dobré s tím dopředu počítat. Podnikání zahrnuje hodně práce, administrativy a potýkání se s neočekávanými výzvami. Přináší ale i radost, uspokojení a dělá život příjemnějším. 

Hlasovat pro Lidku můžete zde.

Hlasovat pro Lidku můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 19. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také