Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Lucie Balarinová (1)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Lucie Balarinová (1)

Lucii Balarinové změnila život situace, která může potkat každého z nás. V přeplněném autobuse hleděla na mladíka, který se zmítal v křečích. A ač byla studentkou zdravotní školy a dokázala změřit tlak nebo odebrat krev, pomoc v terénu „holýma rukama“ pro ni byla novinka. S řidičem tehdy zavolali rychlou záchranou službu a Lucie se rozhodla, že se začne vzdělávat v první pomoci. Od této události uběhlo už více než deset let. Lucie je dnes maminkou, studentkou doktorského studia a podnikatelkou. Na základě svého zážitku založila „První pomoc živě“, která se zaměřuje na kurzy první pomoci pro jednotlivce i ve firmách.

3 otázky pro Lucii Balarinovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Jako “zdravotník” mám stále blíž k pomoci než businessu, a proto jsem doposud ani nijak zvlášť neřešila marketing. Výhru bych využila na vzdělání a vývoj právě v této oblasti - marketingu.

2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?

Přesvědčit lidi o tom, že výuka první pomoci může být užitečná i zábavná. S tím souvisí udržení kvality naši výuky “První pomoci živě” a rozvíjení jejího potenciálu (zaměstnancí, vlastní školící středisko, aj). 

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Máš chuť něco změnit a zlepšit? Zkus to a poslouchej vlastní intuici.

Více o podnikání Lucie najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Lucii můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 1. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také