Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Jolana Knobová (10)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Jolana Knobová (10)

Jolana Knobová opustila práci na Krajské hygienické stanici a vrhla se na vlastní podnikání v té samé oblasti. Založila firmu Soukromý hygienik s.r.o. a dnes pomáhá provozovatelům nejen potravinářských provozů v prevenci pokut za přestupky. Jak sama říká, je manažerkou klidného spánku pro všechny provozovatele restaurací, hotelů, gastroprovozů či školních zařízení. 

3 otázky pro Jolanu Knobovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Pokud bych se dostala mezi TOP 10, rozhodně bych investovala do nového dataprojektoru, který by pro mě a firmu znamenal lepší profesionální poskytování školení hygienického minima pro pracovníky v potravinářství a gastronomii. V současné době používáme pouze své nooteboky pro prezentace, kdy jezdíme za svými klienty do zařízení a obrazovka je již malá.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Chtěla bych především ve svém podnikání šířit osvětu, prevenci a pomoc všem provozovatelům restaurací, provozoven veřejného stravování a školních jídelen o nezbytnosti dodržování osobní hygieny při manipulaci s potravinami, výrobě a výdeji a zabránit tak šíření alimentárních onemocnění v naší společnosti. Také bych chtěla lépe seznámit provozovatele restaurací a jejich zaměstnance s platnou legislativou co se týče hygieny provozu a taky s tím, že se žádné kontroly bát nemusí, pokud budou mít určité vědomosti.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Ženám, které váhají, zda se pustit do podnikání, nebo ne, bych  ráda sdělila, že jít si za svým snem není snadné, ale zároveň je to splnění celoživotního snu, cíle a vlastní realizace. A ta cesta je cíl. Taky bych jim poradila, aby si o tom všem popovídaly se svým vnitřním já… Zda to zvládne, zda na to má dostatečně silnou povahu a také zda má  kolem sebe takové bytosti, které její záměr pochopí. A hlavně ať se nenechá zahnat a zastrašit závistivými padouchy! Protože těch je tady všude kolem nás hodně… Protože to není jednoduché, především začátky. A silným a odvážným štěstí přeje.

Více o podnikání Jolany najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Jolanu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 10. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také