Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hana Moneam (14)
vložila 4.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hana Moneam (14)

Hana Moneam pomáhá ženám najít a propojit vnitřní a vnější krásu ve svém salonu Jinový svět. Propojuje zde roli kadeřnice s rolí průvodkyně a mentorky.

3 otázky pro Hanu Moneam

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Ráda bych rozšířila své služby na čistě přírodní barvení a péči o vlasy. 10.000 korun je téměř totožná částka, kterou potřebuji k nakoupení zboží, konkrétně se jedná o hennu, indigo, hennové směsi barev, bylinné prášky a další přírodní produkty k péči o vlasy. Chci dopřát klientkám to nejlepší a kromě přímé služby v kadeřnictví a prodeje tohoto zboží mám v plánu dělat také workshopy, kde je s těmito produkty seznámím a naučím je správně je používat.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Jsem primárně kadeřnice a pečuji o ženské vlasy, nicméně přesah mé práce se ukrývá v tom, že chci rozšířit povědomí o přirozené kráse ženství, o kouzlu jednoduchosti, přínosu přírodních produktů a navrátit nás ženy k opravdovosti. Jde mi o soulad, harmonii, spolupráci, krásu a kouzlo ženství. Chci s pomocí své profese pomáhat ženám, aby se cítily dobře takové, jaké jsou a byly okouzlující hlavně díky péči (s pomocí přírodních produkty a laskavosti), kterou samy sobě věnují. 

Chci ženy podporovat v tom, aby si věřily a měly se rády takové, jaké jsou a zároveň se vrátily ke své podstatě, síle a jedinečnosti. A to vše v souladu se sebou samými, ale i s přírodou, druhými lidmi a světem. Přála bych si, abychom byly více pravdivé jak k sobě, tak i ke světu. Abychom se za sebe uměly postavit a zároveň se nepovažovaly za něco lepšího, než muži. Jde mi o vzájemný respekt, lásku a pokoru. Také věřím, že můžeme být krásné bez použití zbytečné a nebezpečné chemie, bez umělých prsou, nehtů, vlasů, řas a dalších fake pomůcek. K tomu, abychom byly krásné, nepotřebujeme masky a kostýmy, potřebujeme být šťastné a spokojené. Pak stačí jen pár detailů. Přirozeně lesklé, pevné a krásné vlasy (ano, tohle dokáže henna!), zářivá a zdravé pleť (ano, tohle dokáží přírodní produkty), zdravé tělo a úsměv na tváři - tohle dělá ženu krásnou!

Věřím v přirozenou krásu každé z žen a v její jedinečnost a tento fakt chci dostat do podvědomí každé ženy, se kterou se vzájemně potkáme. Moje heslo zní: "KDYŽ USÍNÁM ŠŤASTNÁ, PROBOUZÍM SE KRÁSNÁ."

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?        

Položila bych jí tyto otázky: Toužíš po svobodě, kreativním životě, věříš své intuici a zároveň stojíš nohama na zemi, dokážeš spolupracovat, podporovat sebe sama i druhé, chceš zlepšit svůj život a zároveň ovlivnit životy ostatních? Jsi ochotná riskovat, učit se za pochodu, občas skočit do neznáma a pohybovat se na tenkém ledě? Chceš zažívat dobrodružství a dát svému životu hlubší smysl? Pokud by její odpověď zněla ano, řekla bych už jediné: "Pojď do toho a Bůh ti žehnej!" 

Více o podnikání Hany najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Hanu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 14. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také