Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Eva Hufová (7)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Eva Hufová (7)

Evě Hufové se podstatně změnil život, když jí lékaři oznámili, že její syn je autista. Od té doby je nejen pečující mámou na plný úvazek, ale založila i vlastní projekt Porozumím autismu, kde pomáhá i ostatním rodičům a vytváří pomůcky upravené pro speciální vzdělávací potřeby dětí a nabízí je dál. Pomůcky jsou užitečné, praktické a neotřelé a chválí si je jak děti a rodiče, tak i terapeuti, kteří s nimi pracují.

3 otázky pro Evu Hufovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Výhru bych využila k dalšímu rozvoji internetových stránek a e-shopu tak, aby byl pro zákazníky kvalitnější a uživatelsky příjemný. Případně na nákup grafiky či vzdělávací kurz.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Chtěla bych pomoci rodičům na jejich životní cestě a poskytovat kvalitní informace, recenze, články a výukové produkty. Zaměřit se zejména na ranou intervenci dětí s autismem. Vybudovat stránku, kde rodiče najdou pomoc a odpovědi na své otázky. Věřím, že někdy může pomoci i jen to, že někdo chápe vaší situaci, protože se neliší příliš od té jeho.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Také jsem na začátku váhala a trvalo mi déle sebrat odvahu. Sebereflexe a zvážení rizik je důležité, ale musíte nakonec překonat svůj strach a vykročit ze své komfortní zóny a jít do toho. Věřte si, že to dokážete a nevzdávejte to.

Více o podnikání Evy najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Evu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 7. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také