Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Slávka Nejedlá (15)
vložila 4.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Slávka Nejedlá (15)

Bohuslava Nejedlá cítila potřebu životní změny, když jí odrostly dcery. Chtěla dělat něco, co vybuduje od A do Z sama. Tak vznikly kondiční jízdy speciálně pro ženy Jedu sama, které kladou důraz na příjemnou atmosféru a přátelský přístup lektorek jízdy. 

3 otázky pro Slávku Nejedlou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Pokud se dostanu do top 10, výhru plánuji použít na vytvoření výukových materiálů pro nové lektorky.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Chci dokázat, že i v dnešní době je možné najít si svůj originální prostor pro úspěšné podnikání. A že pokud z vás klientky cítí opravdové zaujetí a pokud je dokážete překvapit příjemnou atmosférou a neotřelými metodami výuky, pak se při výuce cítí dobře. A vy nepotřebujete další reklamu. Také to, že je možné bez velkého týmu spolupracovníků postupně vytvořit celorepublikovu síť poboček Jedu sama.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?        

Aby se při rozhodování zbytečně nenechala ovlivňovat názory okolí. A že je to velká starost i radost, vytvářet cokoli nového od prvotního nápadu až k praktické realizaci. A že nejde jen o cíl, ale i o tu cestu k němu.

Více o podnikání Slávky najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Bohuslavu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 15. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také