Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Aneta Dušková (6)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Aneta Dušková (6)

Aneta Dušková začala původně podnikat v činnosti rukodělné, život ji ale nasměroval trochu jinam. Dnes propojuje svou vášeň pro tvorbu s osobním rozvojem. O své talenty se dělí s ostatními na kurzech osobního rozvoje a individuálních sezeních.

3 otázky pro Anetu Duškovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Myslím si, že je velmi důležitý osobní rozvoj, a to ve smyslu pochopení sama sebe do hloubky. Vnímám to tak, že čím důkladněji znáte sami sabe, své stíny, hloubky, zápory nebo "negativní" vlastnosti a zároveň své klady, opravdové sny, talenty, prostě svoji duši, srdce i tělo, tak teprve potom můžete doopravdy pomáhat nebo být inspirací ostatním a ve výsledku všem lidem na Zemi i Zemi samotné. Takže výhru bych použila na osobností vzdělávání, kurzy apod.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

Především chci žít v souladu se sebou samotnou, svou duší, pochopit sebe, ostatní i svět kolem do hloubky. Chci být sama sebou. Chci být a tuto jednoduchost chci sdílet s ostatními... Chci sdílet tu pravdu a lásku, která ke mně již rok hovoří... Chci tvořit svět srdcem... Budu moc ráda, když se na mých kurzech nebo v mé výtvarné činnosti toto projeví tak, že se inspirují i ostatní k hledání jejich pravdy a krásy duše začnou tvořit svou vlastní jedinečnou cestu!

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Ženě, která váhá? Poradila bych jí ať se zaposlouchá, co jí říká její srdce a duše. Až nastane ten správný čas a bude připravená na svou cestu, pozná to a již nebude váhat...

Více o podnikání Anety najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Anetu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 6. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také