Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Terezu Svobodovou (15)
vložila 3.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Terezu Svobodovou (15)

Tereza Svobodová má firmu na strategický marketing pro výrobní české firmy. A protože strategický marketing lze aplikovat i na služby a malé podnikatele, v současné době má klienty i z řad internetových projektů, různorodých služeb, nebo třeba i blogu s recepty a tištěnou kuchařkou. V podnikání je podle ní důležitá hlavně profesionalita, odbornost, spolehlivost a zodpovědnost. 

 

3 otázky pro podnikatelku Terezu Svobodovou

1.) Co byste udělala s výhrou?

I když částka není vysoká a potřebných je stále hodně, v tomto případě bych částku ráda dala Dětskému domovu Charlotty Masarykové, který sídlí v mém okolí a který ji nejlépe využije. Pokud by výhra byla podmíněna rozvojem podnikání a musela by být použita touto cestou, pak bych částku vložila do týmu, se kterým nyní spolupracuji, a z výhry bych udělala bonus za jejich dobře odvedenou práci.

2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?

Vždy jsem chtěla být dobrou manažerkou a hlavně umět spolupracovat. Hodně lidí neustále v práci bojuje, intrikuje a hledá různé kličky a výmluvy. Pro mě je ale práce a podnikání hlavně setkávání se zajímavými lidmi, vzájemná spolupráce a také respekt. Jsem od přírody optimista, ale také mám utopické představy a cíle. Já bych chtěla v podnikání dokázat to, že když se sejdou moudří lidé s morálním kreditem, mohou dokázat cokoliv, co si vysní, když na tom budou pracovat společně. A jeden takový sen se mi teď plní.

3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?

Těch rad by bylo asi hodně a stejně si každý musí své vlastní chyby odžít sám.  Ale já bych dala taková upozornění: nebojte se najmout si odborníka, když to nevíte sama, naslouchejte zákazníkům a naučte se rozlišovat, co říkají, protože Vám řeknou i to, co zlepšit. A hlavně jděte za svým cílem, nenechte se odradit nikým a ničím, berte překážky jako zprávy o tom, že něco máte udělat jinak, a hlavně vydržte!

Více o podnikání Terezy najdete tady

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také