Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Světlanu Hercovou (10)
vložila 3.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Světlanu Hercovou (10)

Světlana Hercová se krátce po narození miminka začala při procházkách s kočárkem za tmavých podzimních večerů zamýšlet nad bezpečností. Začala tedy zjišťovat nabídku reflexních prvků, ale to co našla nebylo nic pro ni. Měla přitom jen dva požadavky - být vidět a zůstat elegantní. Nakonec se rozhodla, že si vyrobí sama to, co si představuje. Dnes nabízí originální reflexní doplňky jako například přívěsky na kabelky, náramky a zejména šály a šátky. Díky různým barvám a materiálům si svůj doplněk může vybrat každá žena.

 

 

3 otázky pro podnikatelku Světlanu Hercovou

1.) Co byste udělala s výhrou?

Objevila jsem nové skvělé materiály na zimní a pánské šály, kterými jsem doslova nadšená, takže bych ráda rozšířila svou kolekci reflexních šál.

2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?

Chtěla bych dokázat, že každá žena může být krásná a elegantní a přitom viditelná v silničním provozu. Chtěla bych dokázat uživit svou rodinu ze svého podnikání. Chtěla bych dokázat rozšířit svou nabídku do běžných obchodů s textilem. Výhledovým cílem je vlastní produkce nejen reflexních doplňků jako jsou šály, ale hlavně klasického dámského módního textilu s reflexními prvky (kabáty, saka, kostýmky, sukně atd.).

3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?

Seber co nejvíce pozitivního náboje a vlož jej do své myšlenky. Najdi co nejvíce peněz pro pořádný start. Nenech se odradit a jdi si za svým, klidně trochu netradičně a bláznivě, ale hlavně jdi pořád kupředu.

Více o podnikání Světlany najdete tady.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také