Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Simonu Havlovou (9)
vložila 5.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Simonu Havlovou (9)

Simona Havlová se půl roku po narození syna Tadeáše vracela na Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Liberci a řešila, kdo jí synka pohlídá. Babičky byly daleko a chůva finančně neúnosná. Simonu napadlo založit si vlastní, soukromou školku, ale ta by se v regionu už nemusela uživit. A protože má zdravotní vzdělání, bylo jí doporučeno, ať zkusí jesličky. Ty otevřela 1. srpna 2013 a dnes se specializují na hlídání chronicky nemocných dětí. 

 

3 otázky pro podnikatelku Simonu Havlovou

1.) Co byste udělala s výhrou?

S výhrou bych naložila určitě tak, aby se to odrazilo na bezpečí dětí, které k nám docházejí, tzn. určitě bych pořídila zabezpečovací systém a elektronický zvonek, aby naše zařízení mohlo být z venčí nedostupné pro nezvané hosty.

2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?

Chtěla bych dosáhnout  toho, že zařízení rozšíříme o dalších 9 míst a chtěla bych se konečně dostat k založení neziskové organizace, která bude podporovat samoživitele/samoživitelky. Chtěla bych nadále pořádat akce pro širokou veřejnost, ať už pro legraci nebo kvůli získání nových informací. 

3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?

Každé ženě bych doporučila, že pokud opravdu cítí, že chce s něčím začít, ať  neváhá... Okolí ji nejspíše bude podceňovat, ale ona v sobě musí najít svou sílu  a odvahu na to odstartovat svůj sen. Bude to těžké a náročné, ale stojí to za to.

Více o podnikání Simony najdete tady.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také