Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Mamapartner (14)
vložila 3.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Mamapartner (14)

Markéta Jáchymová a Vendula Kozelková se seznámily díky svým, tehdy ročním, dcerám. Obě toužily po seberealizaci a rozhodly se, že spolu na mateřské začnou podnikat. Pod heslem „žádná máma není sama“ začaly nabízet terénní služby těhotným a maminkám, které u nás zoufale chybí. A to nejen v rámci zdravotní péče, psychické podpory, ale i při pořizování kojeneckých potřeb nebo přípravách na miminko. 

 

3 otázky pro Mamapartner

1.) Co byste udělaly s výhrou?

Použily bychom ji na grafické a textové zpracování našeho nového nadačního projektu.

2.) Co byste chtěly v podnikání dokázat?

Chtěly bychom, aby nám podnikání přineslo víc než „chodit do práce od do“. Chceme dokázat propojit podnikání s pozitivním dopadem pro společnost. Zahrnuly jsme proto do našich služeb preventivní činnost na podporu boje proti rakovině a aktivní pomoc rodinám s malými dětmi, čelícím této vážné nemoci.

3.) Jakou radu byste daly ženě, která chce začít podnikat?

Podnikání je živý organizmus, který je nutné stále opečovávat, inovovat, vylepšovat, přizpůsobovat. Mějte stále otevřené oči, sledujte, co se děje kolem vás a reagujte na impulsy. I na první pohled bezvýznamné setkání pro vás může v budoucnu znamenat důležitý kontakt.

Více o projektu se dozvíte tady

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také