Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Jaroslavu Flaišmanovou (8)
vložila 5.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Jaroslavu Flaišmanovou (8)

Jaroslava Flaišmanová je vyučená dámská krejčová. A i když jí její práce bavila, cítila, že má v sobě nevyužité rezervy. Když přemýšlela, s čím by na trhu oslovila zákazníky, nechala si od ní kamarádka ušít kabelku. A tak to začalo… Dnes šije originální kabelky podle přání zákaznic a věří, že klientek bude časem čím dál více. 

 

3 otázky pro Jaroslavu Flaišmanovou

1.) Co byste udělala s výhrou?

Výhru bych určitě použila na dokoupení různých komponentů k šicímu stroji, které nejsou úplně levné, jako např. speciální patky. A také speciální střihy.

2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?

Chtěla bych se dostat více do povědomí lidí, aby kupovali moje výrobky, aby se jim dobře nosily a aby byli moji zákazníci spokojeni a vraceli se ke mně.

3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?

Na třetí otázku je těžko odpovědět, sama bych potřebovala těch rad několik.  Snad jen jít za svým snem. Podnikat třeba při zaměstnání, pokud to jinak nejde, pomalu, po krůčkách, ale alespoň to zkusit.

Více o podnikání Jaroslavy najdete tady.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také