Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Dobromilu Darnadyovou (5)
vložila 4.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Dobromilu Darnadyovou (5)

Dobromila Darnadyová se již 10 let věnuje ženám, které jsou po operaci prsu. Původně obchodní ředitelce změnilo život, když se s nemocí setkala ve svém blízkém okolí. Dnes má poradenské a prodejní centrum ve Zlíně, kam jezdí ženy z celé republiky i ze Slovenska. Ženy navštěvuje i přímo na onkologických odděleních. 

 

3 otázky pro podnikatelku Dobromilu Darnadyovou

1.) Co byste udělala s výhrou?

Přiznám se, i když to možná vyzní trošku sobecky, tak bych to investovala sama do sebe... Není to ale o špercích, či novém autě, ale je to o vzdělání... Studuji druhým rokem dálkově na VOŠ v Jihlavě, obor dipl.farmaceutický specialista, kam 2x do měsíce dojíždím na víkendy. Dále bych chtěla absolvovat kurz Kvantového doteku, abych dokázala lépe překonávat své strachy a obavy, které s podnikáním souvisí.  

2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?

Mým podnikatelským snem je mít největší poradenské a prodejní centrum v ČR specializované pro ženy po ablaci prsu.

3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?

Ať se nebojí jít si za svým snem... Ano, je to dřina, je potřeba pořád něco dělat a zlepšovat se a pracovat na sobě, vzdělávat se, různě kloubit rodinu s úklidem, či žehlením, ale jak se to překoná, tak se člověk cítí daleko svobodnější...

Více informací o projektu najdete tady.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také