Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Cestomily (4)
vložila 4.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Cestomily (4)

Jana Suchá a Věrka Víšková založily Cestomily poté, co se potkaly v Paříži a zjistily, že vášeň pro Francii je oběma společná. Jedná se o unikátní cestovní kancelář zaměřenou původně pouze na Francii, kterou obě kompletně procestovaly a dnes už i na další země, které dostatečně poznaly na to, aby mohly nabídnout skutečně to nejlepší. Dnes jsou skutečnými expertkami na cestování. Důkazem jsou spokojení klienti, kteří se ně opakovaně obrací.

 

3 otázky pro Cestomily

1.) Co byste udělaly s výhrou?

Největším bohatstvím začínajícího podnikatele není zisk, ani jeho firemní auto, nebo skvěle vybavená kancelář. Je to jeho vlastní know-how! Vše, co se naučí, aby mohl lépe rozvíjet a vést svůj podnik, zaměstnance a v rámci toho zdokonalovat sám sebe. Výhru bychom tudíž investovaly do školení v oblasti marketingu a seberozvoje.

2.) Co byste chtěly v podnikání dokázat?

Naším cílem je vytvořit cestovní kancelář, která bude synonymem opravdových specialistů, spokojených a nadšených klientů a netradičních zážitků. Proto se zaměřujeme na malé skupiny do 10 osob, zájezdy na míru a co možná nejvíce individuální přístup. Každou novou zemi, kterou nabízíme, nejprve detailně procestujeme, prozkoumáme a nastudujeme. Teprve poté ji nabídneme našim cestovatelům!

3.) Jakou radu byste daly ženě, která chce začít podnikat?

K podnikání potřebujete nadhled! Hoďte tedy všechny KDYBY za hlavu a jděte do toho po hlavě. Strach, že podnikat nezvládnete, zmizí hned, jak se do podnikání pustíte. A to nejdůležitější: buďte jiná než ostatní. Stačí se krůček po krůčku odlišovat od konkurence a uvidíte sama, co se bude dít!  

Více o podnikání Cestomilů najdete tady.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také