Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Adrienu Dryákovou (6)
vložila 5.10.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Adrienu Dryákovou (6)

Adriena Dryáková začala podnikat rok po nástupu na první mateřskou a se startem jí pomohly ušetřené úspory. Její dcera tehdy potřebovala nějaký hezký, ale zároveň funknční obleček, tak se jí ho Adriena rozhodla ušít sama. Kvůli obtížnému hledání kvalitních dodavatelů a šicí dílny trvalo téměř dva roky, než byla schopná svou tvorbu nabídnout prvním zákaznicím. Nyní má funkční e-shop, stotísicový obrat za loňský rok a je znovu na mateřské - tentokrát potřetí.

 

3 otázky pro Adrienu Dryákovou

1.) Co byste udělala s výhrou?

Výhru bych investovala do výroby další sítotiskové šablony určené k potisku softshellové metráže vlastním vzorem, ze které bychom potom ušili novou kolekci.

2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?

V první řadě bych si přála, abych byla díky podnikání soběstačná a do budoucna bych si ráda otevřela obchod s dětským oblečením naší značky.

3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?

Pro podnikání doporučuji tuto "povinnou" výbavu: dobrodužnou povahu, odvahu riskovat, pevnou vůli, velmi tuhé nervy, podporu v rodině plus finanční rezervu na nenadálé výdaje, které se vždycky objeví.

Více o podnikání Adrieny najdete tady.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také