Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Šarlotu Hamalovou (7)
vložila 15.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Šarlotu Hamalovou (7)

Šarlota Hamalová od dětství snila o tom, že bude dělat práci, která jí bude zároveň koníčkem. A to se jí také splnilo. Dnes pracuje jako finanční poradkyně a založila Ženský investiční klub, který se zabývá osvětou finanční gramotnosti u žen, učí je pracovat s penězi, osamostatnit se a vyhledávat investiční příležitosti.

 

Tři otázky pro Šarlotu Hamalovou

Co bylo prvním impulzem k podnikání?

Byla jsem frustrovaná ze zaměstnání, kde jsem se musela stále někomu podřizovat. Byla jsem  doslova "loutka", která musela stále dělat to, co se od ní očekávalo. Měla jsem chuť se stát finančně nezávislou. Představa, že jen já budu rozhodovat o svém pracovním nasazení, času, platu a o tom, s kým se budu setkávat, byla pro mě vzrušující. Doslova to byla výzva, kterou jsem si nechtěla nechat ujít.

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Musela jsem se naučit mluvit a vystupovat před lidmi. Již od dětství jsem s tím měla velký problém. Mám radost, že se mi to podařilo.

Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč?

Investovala bych je do reklamy pro větší zviditelnění Ženského investičního klubu.

Více se dozvíte na Šarloty webových stránkách.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také