Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Naďu Cigaleovou (3)
vložila 15.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Naďu Cigaleovou (3)

Naďa Cigaleová má velké srdce a touhu pomáhat. Rodinná situace ji přivedla až mezi nemocné děti a rozhodla se pomáhat formou charitativních bazárků. Začalo to hračkami, které dělaly radost nemocným dětem nejen pod vánočním stromečkem. Touha obdarovat jich více ji přivedla na myšlenku veřejné sbírky hraček a dobročinného bazaru pro získání finančních prostředků na léky a vybavení. Z důvodu velkého zájmu se rozhodla hledat prostory, kde by takové bazárky mohla uskutečnit. První byly Slavonice a do budoucna by ráda své charitativní bazárky rozšířila do více měst.

 

Tři otázky pro Naďu Cigaleovou

Co bylo prvním impulzem k podnikání?

Byly to dětské úsměvy na tvářích dětí v době, kdy u nich probíhala chemoterapie. Nám rodičům zrovna do smíchu nebylo. Každý z těchto úsměvů ve mně cosi zanechal. Začala bych podnikat i pro ten jeden jediný z těchto úsměvů, protože ten první patřil mému synovi Robertovi.

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Byl to strach. Já sama jsem několik let po synově transplantaci kostní dřeně onemocněla. Musela jsem se během krátké doby vyrovnat s osudem který mě potkal, smířit se s ním a říct si, že tohle podnikání bude navěky, i kdyby se mi nemoc vrátila, protože to, co dělám, má smysl.

Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč? 

Tento grant bych přiložila ke svému prvnímu dvaceti tisícovému grantu, který jsem obdržela od ŽEN s.r.o. Grant je určený k realizaci svého snu. Když syn onemocněl poprvé leukémií, začala jsem o něm a jeho osudu psát. Postupem času se z toho stal inspirující životní příběh. Mým dalším velkým snem je vydat knihu s tímto příběhem. Domnívám se, že by tato kniha mohla většině lidem otevřít oči, uvědomit si životní priority a začít si více vážit sebe samých.

Více se dozvíte na Nadi webových stránkách

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také