Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Mirku Králíkovou (10)
vložila 15.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Mirku Králíkovou (10)

Mirka Králíková se rozhodla že čas, který do té doby věnovala práci v neziskové organizaci, věnuje sama sobě. Pomalu začala rozjíždět vlastní projekt a budovat firmu tak, aby jí do budoucna zajistila pocit svobody, štěstí a naplnění. Nejprve pracovala z domova, dnes má v Děčíně obchůdek kouzelný svět polštářů Lavennis. Všechny výrobky spojuje přání majitelky - aby zákazníkům zpříjemnily život.

 

Tři otázky pro Mirku Králíkovou

Co bylo prvním impulzem k podnikání? 

Chtěla jsem být paní svého času i sama sebe. Miluji práci a dokážu se do ní ponořit tak, že nevnímám svět. Po mateřské jsem pracovala na několika pozicích - v soukromém i neziskovém sektoru. Pracovala jsem s nadšením od nevidím do nevidím. Jednoho dne jsem se rozhodla, že tento dar dám sama sobě. A narodil se Lavennis - od rukou co tvoří, pro smysly jež vnímají.

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Sama sebe. A stále překonávám.

Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč? 

Nakoupila bych regály a organizéry na nitě a materiály, aby se nám v dílně lépe pracovalo. Abychom měli vše po ruce, přehledné a dostupné.

Více se dozvíte na Mirky webových stránkách.

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také