Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Kristinu Bertošovou (1)
vložila 15.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Kristinu Bertošovou (1)

Kristinu Bertošovou celý život zajímá zdraví, krása a wellnes. To, jak je zdraví důležité, poznala sama na sobě, a proto se rozhodla založit  Školu krásné ženy - komplexní individuální program krásy pro ženy - vzdělávací kurzy v oblasti fyzioterapie, cvičení, vizážistiky, stylingu a psychoterapie. Učí ženy znát svou osobní hodnotu a věnovat se svému zdraví. „Absolventka Školy krásné ženy je zdravá, krásná, sebe-vědomá žena, která je spokojená sama se sebou, věří si v tom, co dělá, je odvážná, nebojí se jít za svým cílem, plnit si svá přání a má respekt a důvěru okolí.“ Tohle vše chce nám ženám dát a naučit nás.

 

Tři otázky pro Kristinu Bertošovou

Co bylo prvním impulzem k podnikání?

Večer po absolvování semináře o kráse ženy v rámci kurzu vizážistiky v lednu 2015 jsem přemýšlela o tom, jak krása ovlivňuje všechny lidi bez rozdílu věku, protože máme geneticky dáno, že se podvědomě k lidem působícím krásně chováme jinak, než k ostatním. Rozhodla jsem se, že chci ženám pomoci v uvědomění si vlastní krásy a hodnoty. Začala jsem hned hledat v nabídce služeb pro ženy v Čechách a našla jsem vždy samostatně vizážistiku, fyzioterapii, cvičení nebo psychoterapii, ale nikde nebyla služba, která by se ženou zabývala komplexně. A tak jsem se rozhodla spojit fyzioterapiii, cvičení, vizážistiku a psychoterapii a založila Školu krásné ženy. 

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Manžel mne na začátku od podnikání odrazoval kvůli mému zdravotnímu stavu (z důvodu podráždění žaludku bych se neměla vystavovat přílišnému stresu), ale trvala jsem na svém a jakmile pochopil, že to myslím vážně, stal se mou obrovskou oporou. 

Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč? 

Zakoupila bych pomůcky potřebné pro rehabilitaci a vizážistiku a zaplatila bych si další vzdělání v novinkách oboru.

Více se dozvíte na Kristiny webových stránkách. 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také