Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Jitku Kubínovou (11)
vložila 14.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Jitku Kubínovou (11)

Jitka Kubínová se po letech práce pečovatelky v zahraničí rozhodla, že se vrátí do České republiky a vrhne se na propojování a spojování žen - založí si Pracovnu ŽENY s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou. 

 

Tři otázky pro Jitku Kubínovou

Co bylo pro Vás bylo prvním impulsem k podnikání?

Situace, kdy jsem si myslela, že mám „jistou“  práci v zaměstnání, ale velmi jsem se spletla. Zůstala jsem bez práce a stačilo k tomu opravdu málo. Tuto situaci jsem nechtěla již nikdy zažít.

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Samu sebe. Začít si věřit, že na to mám a dokážu to. Naučit se vzít zodpovědnost do svých rukou. Nedat na názory svého okolí, že podnikání je nejistota a neumím to. A i když přišly úspěchy a pak pády, tak to NIKDY NEVZDAT. Takže jsem se po jednom sakra tvrdém pádu zvedla a vrátila se s nově nabitým sebevědomím a chutí do práce.

Co bych udělala s grantem 10 000,- Kč?

Jsem si dobře vědomá toho, že nebýt trpělivosti a tolerance mého manžela bylo by mé podnikání mnohem těžší. Takže i on nese podíl na tom, že mám teď možnost na tyto otázky odpovídat. Proto bych mu splnila nějaké jeho menší přání. A za sebe? Otevíráme Komunitní centrum KNĚŽNA, neziskový spolek. Našim přáním je vybudovat tam nejen naši Pracovnu ŽENY s. r. o., ale i krásnou hernu pro děti a malou tělocvičnu pro všechny lidi bez rozdílu věku. Takže už je vám jistě jasné, že je kam peníze dávat.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také