Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Janu Malířovou (12)
vložila 14.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Janu Malířovou (12)

Jana Malířová podniká v oblasti, která by bavila snad každou ženu. Věnuje se barevné typologii, stylovému poradenství, celkové vizáži člověka. Vybere vám nejslušivější barvy a vzory nebo navrhne vhodné kombinace jak které barvy nosit. Společně s vámi prohloubí váš osobitý styl a vy se pak budete umět sama rozhodnout, jaký kousek v obchodě si koupit a jaké šperky nosit tak, aby vám to co nejvíce slušelo. Myslí si, že nastává doba, kdy bychom na sobě všichni měli začít pracovat, abychom dělali svět krásnějším.

 

Tři otázky pro Janu Malířovou

Co bylo prvním impulsem k podnikání?

Mým 1., 2., 3.,....i 25. impulsem bylo je i bude, že vnímám ženy takové jaké doopravdy jsou. A to mě ujišťuje v tom podnikat... A o tom přeci všechny ženy sní: "Poznat samy sebe". 

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Překonat sama sebe. Že jsem nakonec našla v sobě tu sílu postavit se podnikání čelem a nevzdat to. Projít si tím uvědoměním, že mé podnikání má obrovský smysl pro všechny ženy. Vždyť je to krásné dělat ženy šťastnými. 

Co bych udělala s grantem 10 000,- Kč?

Velice ráda bych nafotila nové fotky pro můj web. Mých klientek přibylo, tím přibylo i různých barev a stylů, barevných kombinací a vzorů. Ženám se obměnily šatníky, tak bych to vše zase nechala zdokumentovat. Zachytila bych další postup za poznáním. A velice ráda bych si nechala svůj web zviditelnit na různých sítích a vyhledávačích.

Více se dozvíte na Jany webových stránkách

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také