Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Evu Urbanovou (19)
vložila 15.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Evu Urbanovou (19)

Eva Urbanová pracovala ve farmacii.  Po nemoci v rodině prudce změnila směr a pustila se do Českých bedýnek. Jedná se o hrdý produkt z České republiky – malou dřevěnou bedýnku, která vzniká ve spolupráci s hendikepovanými, naplněnou ryze českými potravinami, nechybí třeba kvalitní med nebo sušené ovoce z Vysočiny. Do budoucna má Eva v plánu kamenné prodejny a především ambici dál vyrábět kvalitní produkt, který dělá lidem radost.

 

Tři otázky pro Evu Urbanovou

Co bylo prvním impulzem k podnikání?

Byla to kombinace důležitých mezníků v mém životě. Z dětství jsem viděla zdravotní hendikep svého otce, poté jsem pracovala ve farmacii, kde jsem poznala řadu diabetiků, kardiaků a onkologicky nemocných. Posledním a důležitým zastavením bylo loňské zranění mé dcerky a odchod z farmacie. Začala nová etapa mého života, splnění snu a podnikání s Českými bedýnkami.

Chtěla jsem vytvořit zdravý a hlavně i užitečný produkt. Na výrobě bedýnek se spolupodílí lidé s hendikepem a dovnitř dávám náplně od vyhlášených a oceněných menších výrobců z Čech a Moravy. Všichni mají kvalitní trvanlivé výrobky s minimem konzervantů, barviv a šetrně vyrobených podle tradičních receptur. Tedy si zde vyberou i lidé, kteří řeší i zdravotní omezení ve stravě. Navíc v konceptu České bedýnky je vše české a z českých plodin. 

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Rozhodně největší překážka byl strach, ne ani tak můj, ale zejména nejbližšího okolí, často jsem slyšela: „Honíš se, jdi raději učit, to je jistá práce.“ Jsem ale narozená ve znamení střelce a pokud již svůj šíp vystřelím, jsem bojovnice a nerada věci vzdávám, zejména, když jsem na úplném začátku. Můj sen České bedýnky se lidem líbí, zákazníci se vracejí a to je největší odměna a nová energie do další práce.

Co byste udělala s grantem ve výši 10 000Kč? 

Pokud by se mi podařilo probojovat do finálové desítky, částku bych použila na zvelebení mé nové provozovny v Pardubicích, kterou právě buduji. Chtěla bych, aby to byla oáza, která k návštěvníkům bude promlouvat: „Vítejte doma.“ Tedy prostředky bych zejména použila na kvalitní dřevěný nábytek a dekorace.

Více se dozvíte na Evy webových stránkách

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také