Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Darinu Hubáčkovou Ermisovou (8)
vložila 14.10.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hlasovali jste pro Darinu Hubáčkovou Ermisovou (8)

Darina Hubáčková Ermisová začala podnikat na rizikovém těhotenství, kdy ušila první kabelku. Když se vrátila z porodnice měla už tolik zakázek, že mohla najmout první dvě švadleny. Od té doby její firma stále roste a Darina dnes zaměstnavá 30 lidí na HPP.

 

Tři otázky pro Darinu Hubáčkovou Ermisovou:

Co bylo prvním impulzem k podnikání?

Prvním impulzem k podnikání byla oslava narozenin, kam jsem byla pozvaná, když jsem ležela doma na rizikovém těhotenství. Měla jsem vycházky, tak jsem jich využila – jenomže jsem neměla správnou kabelku. Tak jsem si ji ušila… Kamarádkám se líbila, tak jsem šila kabelky i pro ně, pak pro kamarádky kamarádek. Po návratu z porodnice jsem měla tolik objednávek, že jsem musela přijmout švadlenu. Dnes prodáváme přes sto produktů denně a zaměstnávám přes třicet lidí na hlavní pracovní poměr.

Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?

Za největší překážku, kterou jsem musela překonat, považuji nutnost orientovat se v podnikání a v zákonech. Dalším problémem bylo najít spolehlivé a talentované lidi do firmy. 

Co byste udělala s grantem ve výši 10 000Kč?

Grant bych investovala do zlepšení pracovního prostředí pro mé kolegyně. Ráda bych zakoupila na dílnu třeba výkonnou čističku vzduchu, která by absorbovala všechny nečistoty ze vzduchu.

Více se dozvíte na Dariny webových stránkách

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také