Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Vybíráme knihy, které pomohou i vašemu podnikání
vložila 29.12.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Vybíráme knihy, které pomohou i vašemu podnikání

Podzim a zima jsou pro mě vždycky časem čtení. Pokud to máte stejně, určitě se vrhněte na knížky, které jsem za poslední dva týdny přelouskala i já a které mají hodně společného s podnikáním. Pomůžou vám získat nadhled, utřídit si myšlenky a ještě si u jejich čtení krásně odpočinete.

Z deníku investorky od Margarety Křížové

Tahle kniha vyšla letos a je stejně skvělá, jako Margareta sama. Margareta k nám do Pracovny zavítala na snídani podnikavých žen a mě velmi překvapilo, jak je otevřená a autentická, jak nazývá věci pravými jmény. A přesně taková je i její kniha. Včera jsem ji dočetla a opravdu mě chytla! Je to skvělá příručka pro každého, kdo se chce živit tím, co ho baví, ale zcela přirozeně se i bojí, má spoustu strachů a občas (nebo často) si neví rady. V knize jsou praktické rady, jak se s takovými strachy vypořádat, ale i obecné tipy, jak žít lepší život a čím si dělat radost. Ono totiž to, jak žijeme, a jestli jsme spokojení v práci či podnikání, úzce souvisí. 

Moje vydání už mám plné záložek a poznámek. Našla jsem v něm spoustu inspirace

Předobrý život od J.K.Rowlingové

Tenounká kniha (dobrá zpráva pro neknihomoly) není žádnou novinkou, na trhu je už několik let. Jedná se o přednášku, kterou měla autorka k absolventům Harvardu při jejich promoci. Nestopovala jsem to, ale knihu i s přemýšlením nad obsahem přelouskáte určitě do dvaceti minut a možná vám, stejně jako mně, pomůže získat nový nadhled nejen nad podnikáním, ale i nad životem celkově. Pokud se bojíte selhání a neúspěchu, je to pro vás povinná četba!

Přečíst ji vám nezabere víc než půl hodiny a dozvíte se mnoho, ideální kombinace

První dojem od Jana Čenského a Lenky Bernades

Proč ji číst? Protože i když víme, jak správně podnikat a děláme maximum, pokud zkazíme první dojem, máme smůlu. Dozvíte se v ní, jak číst řeč těla a jak na to, aby pracovala pro nás, jak pracovat s vlastním charisma nebo jak se správně obléct pro různé příležitosti. Všechno je navíc detailně nafoceno a popsáno, takže já tleskám!

Už vím, kam mrknout, až si zase nebudu jistá, co na sebe do společnosti 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také