Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Společenská duše, která ráda šokuje. To je podnikatel Vodnář
vložila 23.1.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Společenská duše, která ráda šokuje. To je podnikatel Vodnář

Jak je na tom v podnikání a v byznysu zrozenec Vodnáře? V čem opravdu vyniká a kde má slabší stránky?

Dětská duše

Lidé narození ve znamení Vodnáře tak trochu rádi šokují. Na první pohled působí velice zdvořile a upraveně a v momentě se změní a dokáží velice překvapit. Jsou to takové celoživotní děti. V pracovní oblasti jsou velmi přátelští, ale někdy až moc důvěřiví. A na to bohužel občas doplácejí. Bohužel takový dětský vztah mají často i k penězům. A hledání rovnováhy v těchto extrémech je jejich velké životní téma.

Svoboda a volnost

Vodnáři mají velkou touhu po svobodě. Sice není každý Vodnář stejný, ale volnost milují asi všichni. A proto je pro ně podnikání ideální. Pokud se naučí pracovat se svojí lehkovážností, uvolněnější styl práce jim bude velmi vyhovovat. A v ideálním případě se mohou spojit s nějakým uzemněným partnerem, který je v jejich volnomyšlenkářském a trochu rozlétaném stylu života bude stahovat dolů na zem.

Ryba ve vodě

Směr, kde se v podnikání Vodnáři určitě najdou, budou zábavní podniky, kavárny, restaurace, galerie. Prostě vše, kde se koncentruje velké množství lidí. Vodnář je rád mezi lidmi a miluje seznamování se s nimi. Velmi rád se baví a baví i ostatní. Proto pokud si otevře podnik, kde budou proudit noví a noví lidé, bude Vodnář jako ryba ve vodě

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také