Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Sociální sítě jsou nutnost. Jak na ně jsem se dozvěděla díky holkám z Time for workshop
vložila 8.10.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Sociální sítě jsou nutnost. Jak na ně jsem se dozvěděla díky holkám z Time for workshop

Když mě holky z Time for workshop pozvaly na jejich školení sociálních sítích, moc ráda jsem kývla, ale zároveň jsem toho moc neočekávala. Na pár podobných školeních už jsem byla, takže co nového se můžu naučit? Chyba lávky. Svět sociálních sítí se mění tak rychle, že každá z nás, která využívá sociální sítě v práci, byť třeba jen ve svém malém podnikání, by si měla na podobný kurz zajít alespoň jednou za rok.

Time for workshop založily letos na jaře Dominika s Karolínou, dvě sestry, které se rozhodly podpořit ženy, které stejně jako ony věří, že univerzitou škola nekončí a že je důležité se vzdělávat po celý život. Zároveň chtějí ženy inspirovat a propojovat. Workshopy pořádají na téma sociálních sítí a motivace.  

Dominika s Karolínou

Teď už ale konkrétně k workshopu, kterého jsem se zúčastnila já. Velkou výhodou kurzu sociálních sítí je, že ho vede zkušená influencerka a markeťačka na volné noze Tereza Čencová, která má léta praxe s vedením kampaní pro firmy i s vlastním Instagramem, kde má téměř 25 tisíc sledujících. Kromě toho, že má zkušenosti a dokáže odpovědět na všechny otázky ohledně Facebooku a Instagramu, vás i zaujme. Její povídání není nudné a nepotřebujete odbíhat pozorností jinam, všechno hezky odsýpá.

Všechno je stylové a propracované do posledního detailu, třeba i welcome drink

V první části školení se probírá Facebook a posty – jaký máme cíl v této oblasti? Proč se vůbec Facebooku věnovat? A hlavně – jak? Tereza nám vysvětlila, proč je důležitý jednotný komunikační styl, jak ho dosáhnout a jak se vcítit do své cílové skupiny. Ukázala nám i formáty, které můžeme na Facebooku používat a vysvětlila, proč se vyplatí myslet trochu „out of the box“.

Po Facebooku nás čekal lehký oběd s dezertem a samozřejmě káva. Taky byl čas popovídat si s ostatními účastnicemi a vyměnit si vizitky, takže pokud někdy na nějaký kurz od Time for workshop zamíříte, určitě je nezapomeňte doma! Posezení bylo moc příjemné a zakladatelky Dominika a Karolína se pečlivě staraly o naše pohodlí.

Kurz Time for workshop

Po obědě následoval motivační blok, ve kterém nám koučka Daniela Sedloňová vysvětlila, jak si udržet motivaci skutečně aplikovat to, co se na celém kurzu naučíme. Protože všichni známe situaci, když se něco nového naučíme, z kurzu odejdeme s nadšením, ale nakonec nám nějak dojde energie na skutečnou realizaci.

Poslední – a zároveň nejvíc akční částí – byl Instagram. Tereza nám opět vysvětlila základy, jak ho používat co nejlépe, jaké jsou na Instagramu zásady… Zároveň jsme si všechny rovnou nahrávaly do smartphonů aplikace, díky kterým dokážeme proměnit obyčejné fotky v umělecká díla. Pro mě to byla asi nejpřínosnější část. Líbil se mi ale celý den, Dominika s Karolínou to mají vymakané do posledního detailu, včetně navazujících kurzů, které se zabývají třeba reklamou na Facebooku nebo Instagramem ještě více prakticky. Tleskám a jen tak dál!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také