Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Síla, volnost a vysoké ambice, to jsou témata podnikatelů s životním číslem jedenáct
vložila 14.10.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Síla, volnost a vysoké ambice, to jsou témata podnikatelů s životním číslem jedenáct

Je podle numerologie vaše životní číslo čtyři? Je pro vás například podnikání to pravé? Jaké jsou vaše kladné stránky a na čem musíte ještě zapracovat?

Pokud nevíte, jak vypočítat své životní číslo, návod najdete na konci článku.

Strhnu vás na svoji stranu

Lidé se životním číslem jedenáct mají často výjimečný osud. Bývají to lidé, kteří jsou vůdcem davu. Dokáží prostě ostatní skvěle strhnout na svou starost. Mají vysoké ambice a hluboký vhled do situací. Jsou si vědomí své důležitosti a důvěřují sami sobě. Občas bývají panovační a velmi ctižádostiví. Díky tomu všemu mohou realizovat hodně smělé plány a uskutečnit snad i nemožné.

Zodpovědnost nebo volnost?

Jejich hlavním životním tématem je síla. Občas jsou si té své tolik vědomi, že mohou ulítnout až k přehnané volnosti a svobodě. Tuto stránku osobnosti by měli trochu kontrolovat například v rámci své profese. Tam je alespoň občas zapotřebí zodpovědnost a některá pravidla. Je tedy zcela pochopitelné, že mezi lidmi s jedenáctkou, je spousta umělců a tvořivých osobností. Jsou to vizionáři plní nekonvenčnosti. Milují pokrok, spolupráci, humanismus, novinky a revoluce. A to v jakémkoli oboru.  Často se uchylují k hledání pravdy ve prospěch lidstva.

Dělat si vše po svém

Jedenáctka je navenek velmi dynamická osobnost, ale často je zahloubaná do svého světa. A také chce být svému světu pánem. Je to tedy osobnost, kterou to k podnikání na volné noze potáhne ze všech čísel nejvíce. Máloco jí odradí od toho dělat si vše po svém. Má touhu jít stále a stále vpřed, její pracovní nasazení nezná hranic. To ji může přivést až k netrpělivosti a pokud se jí nedaří ještě více, tak až ke vzteku. Měla by si tedy tyto slabší stránky uvědomovat a vědomě na nich pracovat.

 

Numerologický výpočet životního čísla:

Získáme ho součtem celého data narození a redukujeme na čísla 1 – 9, přičemž čísla 11 a 22 se neredukují. 

Příklad:
Datum narození: 16.12.1980
Životní číslo je: 1+6+1+2+1+9+8+0= 28= 2+8= 10= 1

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také