O ženách, které dělají to, co milují
Rozvíjejte schopnosti své i svých dětí. Pomůže Vám Kalman Horvát
vložila 30.3.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Rozvíjejte schopnosti své i svých dětí. Pomůže Vám Kalman Horvát

Trenér paměti Kalman Horvát slíbil, že nás "propašuje” za hranici geniality, nebo se k ní alespoň přiblížíme. Jeho program je vhodný pro děti i dospělé a určitě vám pomůže se během příštích týdnů nejen zabavit, ale především posunout schopnosti své i vašich dětí na zcela novou úroveň.

Kalman tvrdí, že nás naučí celý kalendář nazpaměť, za 20 minut nám vloží do hlavy 50 až 70 čísel - bez hypnózy. Prý z nás i z našich dětí udělá chodící kalkulačku - budeme násobit dvou a tříciferná čísla z hlavy. Cizí jazyk se naučíme bez biflování. Asi vás také napadá otázka, JAK CHCE TOHLE DOKÁZAT?

Pusťte si jeho WelcomeDrink video a v něm tuto otázku zodpoví. 

Čeká vás 30 lekcí, série cvičení a poznání, že máme obrovský potenciál a výjimečné schopnosti. Živé vysílání bude probíhat vždy v 10 hodin v pondělí, středu a pátek. Celý program trvá deset týdnů.

Ano, máte pravdu. Bude nutné plnit úkoly a cvičení, které Kalman zadá. Ani květiny však nerostou bez vody a tak naše schopnosti neporostou bez cvičení.

Držíme vám pěsti! 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také