Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Podnikatelé s životním číslem devět jsou originální profesionálové toužící po dobru
vložila 14.10.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Podnikatelé s životním číslem devět jsou originální profesionálové toužící po dobru

Je podle numerologie vaše životní číslo devět? A zajímá vás, jaký to má vliv na váš profesní život? Jaké máte díky tomu předpoklady? A je pro vás například podnikání to pravé?

Pokud nevíte, jak vypočítat své životní číslo, návod najdete na konci článku.

Originalita a společenské postavení

Lidé s devítkou jako životním číslem jsou velmi inteligentní. Rychle chápou, jsou pilní a snaživí. Právě rozvinuté intelektuální schopnosti jim pomáhají k dosažení zajímavého, dokonce originálního společenského a profesionálního postavení. Musí však tomu, co dělají, věřit. Devítka se bude jistě věnovat něčemu, co je nové, originální a perspektivní. Asi nejsnáze se všech lidí umí skloubit materiální svět se světem duchovním.

Emoce a vnímavost

To na čem mohou pracovat a co jim asi bude dělat problémy je ovládání se. Nemají v lásce omezení a odpor. Tito lidé bývají psychicky lehce zranitelní, proto často mění nálady a trápí se. Ale i díky tomu dokáže devítka prožívat každou radost mnohem hlouběji a intenzivněji. Je citlivá, emotivní a vnímavá na atmosféru kolem sebe. Nerada v něčem zabředne, má ráda změny. Dokáže si dobře zjednat úctu a pro něco, co jí leží na srdci, dokáže udělat téměř vše. Její největší touha je, aby byli všichni šťastni, aby na světě vládl mír. A právě díky těmto vnitřním touhám trpí, když narazí na nepoctivost nebo nejasnost. Nejvíc bude šťastná na takovém místě, kde bude konat dobro pro druhé.

Rovnováha

Pokud dojde na nějaký pracovní konflikt, devítka bude ta, která se hádce vyhne. Bude mít tendenci spor tišit. Své pracovní nasazení uplatní jen tehdy, když věří stoprocentně tomu, co dělá. V takovém případě je to opravdu oddaný a vytrvalý pracant. Devítka by měla svým finančním záležitostem zvláštní pozornost nebo je svěřit klidně někomu povolanějšímu. Má totiž s financemi trochu problém. Je až příliš štědrá a snadno se zadluží. Opět je tedy velkým tématem rovnováha mezi vším, co dělá.

Numerologický výpočet životního čísla:

Získáme ho součtem celého data narození a redukujeme na čísla 1 – 9, přičemž čísla 11 a 22 se neredukují. 

Příklad:
Datum narození: 16.12.1980
Životní číslo je: 1+6+1+2+1+9+8+0= 28= 2+8= 10= 1

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také