Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Podnikatel Rak. Skvělý hospodář, který musí mít vše do detailu promyšlené
vložila 4.7.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Podnikatel Rak. Skvělý hospodář, který musí mít vše do detailu promyšlené

Tentokrát se podíváme na zrozence Raka. Jaké mají opravdu silné stránky? V čem se na ně můžeme spolehnout? A jak se uplatní v byznyse a v podnikání?

Klient je u něj jako v bavlnce

Člověk narozený ve znamení Raka je většinou hodně klidný, umí naslouchat druhým, na druhou stranu se ale nedokáže vnucovat. Raději se schová za někoho, kdo je v první linii. To ale neznamená, že by to nebyl dobrý pracovník. Naopak. Není sice klasickým obchodníkem, který by přesvědčil kohokoli o čemkoli. Avšak když dostane na starost klienta, ten se u něj bude mít jako v bavlnce a nikdo se nemusí strachovat, že by odešel. Rak je totiž skvělý na udržování přátelských vztahů v byznysu.

Čísla, analýzy a promyšlenost

Rak je neuvěřitelně precizní v práci s čísly a financemi. Je velmi šetřivý a spořivý. Se svěřenými penězi skvěle hospodaří a neplýtvá jimi za zbytečnosti. Proto je opravdu dobrý správce financí. Dodržuje termíny a o své práci ví vše, co vědět může. Na druhou stranu to má za následek, že nikdy nejde do ničeho po hlavě. Musí mít vše promyšlené a prostudované do největších detailů. Je to prostě rozený analytik. Což je mnohdy opravdu skvělé. Ale jsou i situace, kdy by se Rak měl prostě odhodlat a skočit.

Klasické hodnoty a důvěra

Raci jsou poměrně tradiční. Potrpí si na klasické hodnoty. Pravděpodobně z nich nebudou workoholici trávící celé dny v práci. Budou se rádi vracet domů ke své rodině. Jsou to ti lidé, kterým spíš vyhovuje jasná pracovní doba. Na druhou stranu si můžete být jistí, že přesně v tu dobu ve své práci 100% budou a pokud nestihnou vše v daný čas, od nedodělané práce nikdy neodejdou. Rakům prostě můžete důvěřovat a opřít se o ně

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také