O ženách, které dělají to, co milují
Důkladní, vytrvalí a přemýšliví elegáni, to jsou podnikatelé Býci
vložila 8.6.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Důkladní, vytrvalí a přemýšliví elegáni, to jsou podnikatelé Býci

Každému z nás dá datum narození do vínku určité vlastnosti. Kvalitní, ale i ty méně dobré. Je prospěšné o nich vědět. A ty dobré využít a upřednostnit. Pokud jste se vy nebo někdo z vašeho okolí narodil do znamení Býka, přečtěte si, v čem vynikáte a jaký směr vaší kariéry je ten nejlepší.

Důkladní a vytrvalí

Býci jsou na jednu stranu přemýšliví a rozvážní. Nemělo by se na ně v žádném případě tlačit. Ale na stranu druhou, když už si něco naplánují a pro něco se rozhodnou, tak to také zrealizují. A obvykle to chvíli trvá. Je na ně spolehDůkladnost a vytrvalost jsou jejich velkými přednostmi.

Elegáni obklopení kvalitou

Každému z nás asi vyhovuje, když má jisté finanční zázemí, má kde bydlet a za co si koupit dobré jídlo. Ale věřte, že Býkům na tom záleží jednou tolik. Nejsou nikterak závislí na svém majetku, ale mají rádi, když se mohou obklopit kvalitními věcmi, když mohou chodit v krásném oblečení a mít hezký domov. I to je dobrá vlastnost pro kariéru. Můžete si být jisti, že Býk nikdy nepřijde na pracovní schůzku nevhodně oblečený a určitě svého klienta nepozve do obyčejné restaurace.

Ti správní lidé okolo

Občas mohou mít Býci strach ze změn a nových počinů. Mají tak trochu strach z neznámého. Ale pokud mají okolo sebe společníka nebo kolegu, o kterého se mohou opřít, pracuje se jim mnohem snáz. Když mají krytá záda, dokáží opustit zajeté koleje a vydat se do nového a velkolepého projektu. Proto by si Býci měli pečlivě vybírat, s kým spolupracují. Jen ti správní lidé je dokážou dovést k opravdu velkým věcem.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také