Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Odhalte svůj potenciál s Kalmanem Horvátem
vložila 2.4.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Odhalte svůj potenciál s Kalmanem Horvátem

Chcete se naučit cizí jazyk, ale stále se nedaří? Vaše děti musíte do učení nutit a úkoly považují za nudné? Setkání s trenérem paměti Kalmanem Horvátem vám pomůže posunout se dál.

Kalman vám ukáže zajímavý a mimořádně účinný způsob, jak se bez zdlouhavého biflování naučit ohromné množství informací, i když k nim nemáme pozitivní vztah a ani dobrou paměť.

"Když se děti učí něco, co je opravdu nebaví, tak jejich mozek posílá do jejich těla silnou dávku negativní chemie, kterou prožívají jako bezmoc, hněv, nesoustředěnost a obrovské vyčerpání. Vy i já víme, že se těm abstraktním vzorečkům, suchým definicím, slovíčkům s gramatikou ani dlouhým textům nevyhnou, ale neměly by a nemusí u toho trpět,"  říká Kalman.

Program, který je pro vás připraven, trvá deset týdnů a bude živě vysílán vždy  pondělí, středu a pátek od 10 hodin. Kalman si v prvním vstupu před kameru pozve učitelku ze ZŠ a naučí ji, jak si zapamatovat 30 čísel. Vy se k nim můžete přidat a vyzkoušet si jeho cvičení se svými dětmi.

Kurz začíná již tento pátek 3. 4. 2020 v 10 h zde.

Během živého vysílání vám Kalman rovněž zodpoví vaše dotazy.

V kurzu se zaměřuje na všechny tzv. nezábavné oblasti, jako jsou dlouhé řady čísel, holá fakta, suché definice, vzorečky či rozsáhlé studijní texty. Nevyhnete se ale ani matematice. Řeč bude také o přípravě na zkoušky a písemky. 

Kalmanovo Welcome Drink video si můžete pustit již nyní. Vyzkoušejte si, jestli vám jeho metoda funguje a napište nám

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také