Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
MBA studium česky a plně online? S BusinessInstitut.cz to zvládnete i z domova!
vložila 25.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

MBA studium česky a plně online? S BusinessInstitut.cz to zvládnete i z domova!

Kariéra českých matek s malými dětmi je mnohem více ohrožena, než je tomu v jiných zemích. Podle OECD je že míra nezaměstnanosti českých matek dvakrát vyšší než u bezdětných a mateřství se následně projevuje i nižšími průměrnými příjmy, podle EU je v ČR průměrná hodinová mzda mužů o 22,5 % vyšší než u žen.

Ženy na rodičovské dovolené často mají omezené možnosti, jak pokračovat v rozvoji kariéry či se dále vzdělávat, aby později neměly problém s adekvátním uplatněním na pracovním trhu. Pomoci udržet krok s dobou jim může online vzdělávání, které mohou absolvovat kdykoliv a kdekoliv jim bude vyhovovat, třeba v pohodlí domova, když zrovna mají klid.

Ideální volbou je studium MBA (Master of Business Administration). Tradiční akademické vzdělání nedokáže pokrýt potřeby rychle se vyvíjejícího moderního podnikání. Tuto mezeru skvěle vyplňuje MBA vzdělávání, které uchazeči vyhledávají, aby zvýšili svoji hodnotu na pracovním trhu, rozšířili své možnosti uplatnění a měli možnost postupovat na kariérním žebříčku. Zaměstnavatelé pak uchazeče s MBA upřednostňují, protože bývají lépe připraveni na praxi a zvládání náročnějších rolí.

Možnost získat MBA vzdělání plně online nabízí Business Institut, který se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v České republice a během 10 let jí prošlo přes 1100 absolventů. Nabízí řadu manažerských programů: MBA, BBA, DBA a LLM.

MBA programy, které je možné studovat plně online jsou velmi populární a mají široké uplatnění v praxi: Marketing a reklama, Strategický management, Management zdravotnictví a Management obchodu. Délka studia je ve všech případech 12-14 měsíců, předpokladem je dokončené VŠ vzdělání nebo relevantní praxe. Studium je zakončeno obhajobou závěrečné práce.

Online MBA program  Marketing a reklama je určen manažerkám a podnikatelkám v oblasti reklamy, PR či mediálních agentur, které se zajímají o aktuální trendy, chtějí se inspirovat a rozšířit své vědomosti o marketingové komunikaci a strategii.

MBA online program Strategický management je vhodný pro podnikatelky a manažerky, které se chtějí zdokonalit v managementu a leadershipu. Program je užitečný pro všechny, kdo připravují a realizují strategické řízení podniků a jejich výkonnosti.

Online MBA studium Management zdravotnictví je navrženo pro manažerky a vedoucí pracovnice zdravotnických a sociálních zařízení všech typů a forem vlastnictví. Znalosti získané studiem programu jsou využitelné i pro manažerky farmaceutických společností, lázeňských zařízení či zdravotních pojišťoven.

MBA online studium Management obchodu postihuje komplexní problematiku obchodu a všech aspektů s ním spojených. Cílem programu je poskytnout studentkám vědomosti k přípravě a realizaci obchodních operací, řízení vztahů se zákazníky a zlepšení prodejních dovedností.

Online MBA studium je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí zvýšit svoji cenu na trhu práce, doplnit si vzdělání a rozšířit si kvalifikaci, ale z nějakého důvodu nemohou absolvovat klasické kombinované MBA studium. Je vhodné nejen pro ženy na mateřské či rodičovské dovolené, ale pro všechny zájemce s nedostatkem času či omezenou možností dojíždění.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také