Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Lidé s velkým srdcem a kreativními nápady, to jsou podnikatelé Ryby
vložila 22.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Lidé s velkým srdcem a kreativními nápady, to jsou podnikatelé Ryby

Jak jsou na tom v podnikatelském světě Ryby? Jaké jsou jejich silné stránky a na čem by měli zrozenci tohoto znamení zapracovat?

Kreativní duše

Zrozenci znamení Ryb jsou mnohdy obdařeni uměleckým talentem a tak není nic neobvyklého, že je najdete na kreativních místech. Pokud mohou dát volný průchod své kreativitě, jsou opravdu spokojení. A pokud není jejich práce uměleckého směru, měli by se jí věnovat alespoň ve svém volnu. Je pro ně velmi důležité dát jí průchod.

Velké srdce a pomoc druhým

Lidé narození ve znamení Ryb jsou často duchovně zaměření a mají velké srdce. Díky tomu chápou druhé lidi a soucítí s nimi. To je předurčuje k práci, kde pomáhají. Od zdravotnictví, přes učitelství po terapeuty a poradce. Necítí se komfortně nikde, kde by byli pod velkým tlakem. To není nic pro ně.

Vědět co chci

Lidé Ryby jsou velmi pracovití a oddaní. Znějí tedy jako ideální pracovníci či podnikatelé. Ale i oni mají svou slabinu. Jsou to výmluvy, odkládaní a to, že často vlastně ani nevědí, co chtějí. A tak by v případě, že se chtějí pustit do nějakého vlastního podnikání, měli nejdříve hodně popřemýšlet, jestli je to přesně ta cesta, na kterou se chtějí vydat. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také