Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Proměňte své rány v moudrost, radí Oprah Winfrey
vložila 25.8.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Proměňte své rány v moudrost, radí Oprah Winfrey

Oprah Winfrey. Jedna z nejúspěšnějších podnikatelek všech dob. Časopis Life jmenoval Oprah nejvlivnější ženou své generace. Oprah vyrůstala ve velké chudobě svobodné matce. Během dětsví byla sexuálně zneužívána. Ve 13 letech utekla z domova. Navzdory všemu, co si prožila, nikdy nedovolila, aby její minulost ovlivnila její budoucnost. Dokázala, že navzdory všem překážkám, kterým ve svých životech čelíme, můžeme něčeho dosáhnout díky vášni, odhodlání a tvrdé práci.

Zdroj fotografie: www.psychologies.co.uk

Přečtěte si několik úžasných výroků této velké ženy. O životě, úspěchu, plné inspirace a dodávající obrovskou sílu.

„Jestliže se díváte na to, co v životě máte, budete mít vždy více. Jestli se díváte na to, co v životě nemáte, nikdy nebudete mít dost.“

Mnohdy máme ve svém životě vše, co potřebujeme. Ale pokud se na to nedíváme a neustále pokukujeme, co mají ostatní, uvažujeme, proč my to ještě nemáme, nemůžeme být nikdy spokojení. Proto je důležité se čas od času zastavit a s pokorou si uvědomit, kolik krásného nám toho život už nadělil.

„Čím více budete chválit a oslavovat svůj život, tím více bude hoden oslavy.“

Pokud jsme neustále nespokojení se svým životem, se vztahy, které máme, se situacemi, které se nám dějí, nemá šanci se to otočit. Ačkoliv se vám momentálně zdá váš život sebehorší, vždy jsou tam alespoň malé drobnosti, za které můžete být vděční. Jen se je musíte naučit vidět, slyšet a vnímat. A to za vás nikdo jiný neudělá.

„Když se podívám do budoucnosti, je tak zářivá, že mě pálí do očí.“

Nikdy přesně nevíme, jaká bude naše budoucnost. Víme, co je za námi, co už se stalo, ale budoucnost, ta je nejasná. A proto jediné řešení, jak zařídit, aby byla pro nás co nejlepší, je si ji vizualizovat. Přesně vědět, za čím jdeme a jak se to vše podaří. Věřte svým plánům a vizím. Prozařte si svou budoucnost.

„Proměňte své rány v moudrost.“

Ať už se vám stalo v životě cokoliv, nesnažte se před tím utéct. Přijměte to jakou velkou školu do vašeho života. Vezměte si z toho vše, co se dá vzít. Pokud se k vám choval někdo špatně, nepropadněte sebelítosti a přísahejte si, že vy se takto nikdy k nikomu chovat nebudete. Podívejte se na Oprah a její život. Její dětství a dospívání byla jedna rána za druhou. I přesto vstala a vytěžila z toho maximum.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také