O ženách, které dělají to, co milují
Houževnaté, vytrvalé a motivované úspěchem, to jsou podnikatelky ve znamení Štíra
vložila 2.8.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Houževnaté, vytrvalé a motivované úspěchem, to jsou podnikatelky ve znamení Štíra

Jak je na tom žena narozená ve znamení Štíra? Je ideální do podnikání? A co její kladné a záporné vlastnosti?

Extrémy a úspěchy

Ženy narozené v tomto znamení berou vše hodně vážně. Jakmile se do něčeho pustí, nic jiného pro ně neexistuje. Jsou tak trochu extrémistky. Buď danou věc milují, nebo nenávidí. Nic mezi tím. Ale pokud se stane, že se do úkolu opravdu zamilují, můžete si být jistí, že ho zvládnou bravurně. Štířice umí dobře ovládat masu lidí. A v momentě, kdy jde do práce pozitivně a umí správně pracovat se svými vlohy a plusy, stává se z ní mocný jedinec a úspěch je zaručen.

Motivovány slávou

Zrozenkyně Štíra mají neuvěřitelně silnou vůli a tvrdě pracují. Jdou za svým a nic je nemůže zastavit. Jsou nesmírně houževnaté a vytrvalé. Občas mají snahu mít nad vším kontrolu. A pokud se jim to nedaří, může být zle. Nemají rády slabé lidi. Proto se automaticky obklopují úspěšnými lidmi s velkým elánem. Tyto ženy mají šestý smysl, který jim pomáhá lépe chápat ostatní lidi a okolnosti. Nejlepší motivací pro ni je úspěch a sláva. Pokud za to, co dělá, bude odměněna potleskem a zviditelněním, bude nadmíru spokojená.

Důvěryhodné podnikatelky

Diskrétnost. To je velký plus žen narozených v tomto znamení. Jednání, která jsou tajná, důvěrné dokumenty nebo drahé zboží, to vše jim patří do ruky a nikdo se o to nemusí bát. Mají také velký smysl pro to, co je správné a špatné. Tyto ženy nebudou nijak dobře snášet autoritu druhých. Proto je pro ně podnikání úplně ideální. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také