Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Extravagantní podnikatelé s životním číslem dvaadvacet jdou svojí vlastní cestou
vložila 14.10.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Extravagantní podnikatelé s životním číslem dvaadvacet jdou svojí vlastní cestou

Je podle numerologie vaše životní číslo dvojka? A zajímá vás, jaký to má vliv na váš profesní život? Jaké máte díky tomu předpoklady? A je pro vás například podnikání to pravé?

Pokud nevíte, jak vypočítat své životní číslo, návod najdete na konci článku.

Potrhlí inteligenti

Lidé s dvaadvacítkou jako životním číslem jsou velmi extravagantní a mají v sobě i jakousi potrhlost. Ale neznamená to snad, že by byli neinteligentní, to naopak. Jsou to velmi inspirativní lidé. Mají sílu, schopnost vnímat a vidět široké souvislosti. Jsou možná trošku neopatrní. Ale nemusí to být hned mínus. Aktivně se díky tomu pustí do bláznivého projektu, který by nikdo jiný nezkusil. A právě proto se jim může skvěle vydařit.

Velká intuice

Nestálost, nedostatek praktičnosti a bloumání jsou méně pozitivní témata, která se váží ke dvaadvacítkám. V momentě, kdy dají svým myšlenkám potřebnou hloubku a konkretizují ji, velmi jim to pomůže a dodá nevšední sílu. Tito lidé budou mnohdy životně zkoušeni. Jsou to bytosti výjimečné a takový bude i jejich život. Jsou obdařeni velkou intuicí a není náhodou, když právě jejich profese bude s touto vlastností hodně propojena. Může být okolnostmi nucen svoji intuici převést pro dobro ostatních.

Vlastní cesta

Dvaadvacítky mají velkou představivost. A měly by pracovat na tom, aby ji převedly i v reálné projekty a úkoly. Měly by se snažit umět přijmout i své slabosti. Protože to, že něco nezvládneme nebo neumíme, neznamená, že jsme něčím méně. Také mají tendence spoléhat na pomoc ostatních. A i tady je dobrá trocha úsilí. Převzít zodpovědnost za svůj život a jít si svou vlastní cestou. Jejich hodnota sebe sama velice stoupne, pokud dosáhnou stanoveného cíle sami a bez cizího přičinění. Je také důležité umět přijmout stres, omyly a úzkost. V takové chvíli, kdy tyto stavy vstoupí do jejich životů, si umět odpočinout, dát si svůj vlastní čas a pokračovat až sami uznají za vhodné.

 

Numerologický výpočet životního čísla:

Získáme ho součtem celého data narození a redukujeme na čísla 1 – 9, přičemž čísla 11 a 22 se neredukují. 

Příklad:
Datum narození: 16.12.1980
Životní číslo je: 1+6+1+2+1+9+8+0= 28= 2+8= 10= 1

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také