O ženách, které dělají to, co milují
Člověk s hlavou plnou nápadů a komunikačním talentem, to je podnikatel Blíženec
vložila 20.6.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Člověk s hlavou plnou nápadů a komunikačním talentem, to je podnikatel Blíženec

Narodili jste se ve znamení Blíženců? Hledáte, jaká práce je pro vás ta pravá? Nebo naopak Blížence zaměstnáváte a nevíte „jak na něj“? Přečtěte si, v čem tito lidé vynikají a kde mají své slabiny. Když to vezmete v potaz, bude spolupráce s Blížencem nebo pochopení sebe sama mnohem jednodušší.

Řečníci se skvělými argumenty

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou velmi komunikativní. A právě komunikace by měla být u těchto lidí na předním místě i v jejich zaměstnání. Umí skvěle řečnit a ještě lépe argumentovat. Mají i velký přehled o všem, co se kolem nich děje. Většinou se nestydí a nejsou nijak nervózní z vystupování na veřejnosti. Umí skvěle navázat kontakty s novými lidmi, dostat je na svoji stranu a přesvědčit je o své pravdě.

Inovátor s nadhledem

Zrozenec Blížence potřebuje ve své práci stále nové podněty. Nebude nadšený z rutiny, pravidelnosti a ani z ladění detailů. Pokud se v jeho práci k něčemu z toho schyluje, raději se začne poohlížet po něčem jiném. Nemá problém začít od znova a jinde. Jeho pohyblivost, přizpůsobivost a potřeba dělat stále nové věci se dá ale skvěle využít. Je nepřekonatelným rozjížděčem nových projektů. Srší stále nápady a připomínkami. Blíženci většinou mají velký nadhled a dokáží opravdu skvěle poradit.

Motivace jasným cílem

Občas může jejich přístup k životu někomu připadat proměnlivý a neuchopitelný. Ale když se naučíte, že Blíženec je spíše člověk rozjíždějící nové projekty než pracovník, který dělá léta stejnou práci, budete s ním vycházet dobře. Když potřebujete nějakého Blížence o něčem přesvědčit a motivovat ho k dlouhodobé práci, je pro něj důležité znát cíl. Vědět, co ho čeká na konci této práce. Reálná odměna. Potom se pravidla a trpělivost učí mnohem snáz.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také